تبلیغات
خندیدن آزاد خندیدن آزاد - بازی های کامپیوتری +دانلود چند تا بازی= برید حالشو ببرید
سلام من ممز هستم من عاشق کامپیوترم هاهاها
از اینا که بگذریم واقعا کامپیوتر چیز با حالیه بازی هایی که داره اصلا باعث شده اینقدر طرفدار داشته باشه البته اینترنتش هم بدر می خوره اما من خیلی به فکر مردم از کجا بفهمیم از اینجا که خودم حدودا چند روزه کامپیوترم بازیاش نمی یاد هیچ کدوم بازی های قشنگ قشنگ زیادی داشتم کانتر ایرانی داشتم جنرال داشتم جنگ های صلیبی و... حالا هیچکدوم نمی یاد ولی بازم به فکر اینم که کامپیوتر هم سن و سال های خودم بی بازی نمونند.
یکی از بازی هایی که خودم دارم و نمی یاد(و پدرم در اومد تا آپلود شد)بازی جنگ جهانی دوم یا world at war2 است قشنگه وقت پر کنه(استراتژیکی هم هست)
حتما دانلودش کنیدجریان از این قراره که شما یک کشور را انتخاب می کنید و با کنترل نیروی هوایی و زمینی و دریایی به کشور مقابل رم می کنید.شما یک امپراطور یا یک کینگ یا یک ریس جمهور هستید که خودتان امکان ساخت کارخانه جات،سنگر،...را دارید.(اگه جنرال بازی کرده باشد می فهمید من چی میگم)
در مورد حجمش هم یکم باید ولخرجی کنید(721)مگابایته
اگر در هنگام Extract بازی از فایل فشرده rar با اخطار خراب بودن فایل فشرده مواجه شدید, بدانید که این اخطار مربوط به خراب بودن فایل فشرده ای که ما برایتان قرار داده ایم نیست زیرا این فایل چندین بار تست میگردد و سپس بر روی سرور سایت برای دانلود قرار میگیرد و دلیل آن توقف های موقتی است که شما در هنگام دانلود انجام داده اید می باشد. البته نیازی نیست که از این بابت نگران شوید چون ما بازی را به گونه ای فشرده سازی کرده ایم که امکان بازیابی آن وجود داشته باشد. کافیست که در نرم افزار Winrar در تب Tools گزینه ی Repair archive را انتخاب کنید و سپس منتظر بمانید تا عملیات تعمیر فایل فشرده به اتمام برسد پس از آن یک فایل فشرده جدید در کنار فایل فشرده خراب ساخته می شود که می توانید بدون مشکل بازی را از آن خارج نمایید.

** روش نصب و کرک**

پس از Extract فایل فشرده با فایل Bin. مواجه می شوید.برای استفاده از این نوع فایل ها به راهنمای مربوط به فایل های ISO  و Bin  مراجعه نمائید.

برای نصب بازی از فایل mh2-setup.exe استفاده نمائید.

برای کرک کردن بازی آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید و سپس محتویات پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی کپی کنید.

دانلود کرک نهایی Skidrow به صورت جداگانه
دانلود بازی با حجم 721