تبلیغات
خندیدن آزاد خندیدن آزاد - ممز و ادامه ی هتل ممز
 

ممز و ادامه ی هتل ممز

نویسنده: fesho fesho

 

رفت و با دلاوری تمام تعدادی از آنها را سرکوب کرد اما تا خسته شد سریع دوستانش را از یاد نبرد و به همین دلیل...

زنگ زد به فری باک پر کون و او هم از سر فضولی همه را خبر کرد و آخرین نفر شری نردبان بود که رفت سراغ یاقی های ممز و آنها را هم خبر کرد.ارتش مخفی ممز ساعت 4 بعد از ظهر رسیدند و با دلاوری تمام همه را گاز زدند و این باعث شد که به همین راحتی به همین خوش مزگی ممز رییس هتل شود و هتل را هم 5 ستاره کنند و به راحتی ممز پول در بیاورد.پس از چند هفته یاقی های شورشی هتل دوباره به قصد تسخیر هتل آمدند و ممز تمام آنها را سرکوب کرد و شکل دارکوب شد فری باک پر کون هم که با موتورش ویراژ می داد.

که یکدفعه افتاد جلوی ریس یاقی ها و موتورش را ریس یاقی ها برداشت و حالا دور افتاد دست یاقی های شورشی و این شد که ورق برگشت.
بالاخره پس از کلی استقامت ممز و افرادش برنده شدند ولی با کلی بد بختی حتی آخر سر ممز با رییس آنها در بیرون هتل کنار ساحل دعوا کردس
...

                                                ادامه دارد...

در ادامه مطلب بازی کامپیوتریی جنگ هوایی را دانلود کنید...

بازی هایی از نوع بازی جنگی یکی از محبوب ترین بازی های رایانه ای هستند که دلیل آن نیز وجود هیجان و درگیر بودن کاربر در تمام مراحل بازیست. بازی زیبای Airborne Troops که امروز می خواهیم در وبلاگ ممز به شما عزیزان معرفی نماییم یکی از گیم های محبوب در سری بازی جنگی می باشد. سبک این بازی اکشن - تاریخی می باشد و با یک روایت تاریخی شما را به جنگی بزرگ دعوت می کند. شما در این بازی در جنگ جهانی حضور دارید و به عنوان چتر باز آمریکا وارد بازی نیروهای هوایی می شوید.
با دانلود بازی خواهید دید که بازی نیروهای هوایی از آنجایی آغاز خواهد شد که شما 48 ساعت قبل از حمله در پشت خط دشمن هستید و شما که نامتان در این PC Game جان ولش (John Welsh) می باشد باید برای موفقیت در حمله، ماموریت های بسیار مهم را تکمیل کنید تا هنگام جنگ بتوانید همه چیز را به نفع خود تمام کنید. در بازی نیروهای هوایی Airborne Troops ، استراتژی و فکر تاثیر مهمی در موفقیت شما دارد و شما می بایست مانند یک فرمانده جنگی نیروهای خود را نیز خوب سازماندهی کنید تا در جنگ با دشمن پیروز باشید. بازی جنگی نیروهای هوایی که یک بازی کامپیوتری می باشد با وجود حجم پایین از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است. امیدواریم با دانلود بتوانید نهایت لذت را ببرید و نهایت خلاقیت خود را در این بازی اکشن به کار ببندید. 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بهتر بازی :

  • ویندوز: 98/ME/2000/XP
  • پردازنده: Pentium III 1GHz
  • رم: 256 مگابایت
  • کارت گرافیک: 64 مگابایت
  • میزان فضای خالی هارد: 2 گیگابایت
  • آداپتور گرافیکی: DirectX 9 یا بالاتر


توجه: هر سه بخش را در یک پوشه دانلود کنید
دانلود بخش اول | بخش دوم | بخش سوم


پسورد:www.fdl.ir

با تشکر از www.fdl.ir

 

() نظرات