تبلیغات
خندیدن آزاد خندیدن آزاد - ممز در جنگ محله دوم و سوم و چهارم و پنجم و ...
 

ممز در جنگ محله دوم و سوم و چهارم و پنجم و ...

نویسنده: fesho fesho

 

در یکی از روز های تابستان ممز رفت و با یک  موتور هزار برگشت...
همسرش شهین حسابی رمید و گفت مرد این چه موتولی است آبرو حیسیت داریم جلو در و درکوچه(در و همسایه)ممز هم چون دید شهین رمیده او هم رم کرد و داد بر داد که احمق خر گشته خموش.من این موتور را با پول شرکت گرفتم .چرا ضر می زنی؟؟؟و محکم او را گاز گرفت.
شهین داد و بیداد راه انداخت و باعث شد که ممز جلوی مردم خودش را خراب کنه.
چند روز بعد فری باک پر کون به او تیکه انداخت و ممز هم تصمیم گرفت او را سرجایش بنشونه.جمعه صبح ممز به طور ناگهانی فری را گاز زد و او هم با ممز اعلام جنگ کرد.
در پی این حادثه مصی خیگی به شری نردبان پیوست و سجاد چشم فوتبالی و ام ام سیا و فری باک پر کون با هم متحد شدند.ممز هم نیروی بدبخت اعلام شد.
روز اول ممز با توپ های آتش زا مقر مصی خیگی را زد.و این باعث شد مصی خیگی کناره گیری کند.روز دوم ام ام سیا با کمک سجاد چشم فوتبالی شری نردبان را مثل یک پاره آجر درکوره داغ و بعد هم شکستند.حالا ممز ماند و ام ام سیا و سجاد چشم فوتبالی و فری باک پرکون...
هفته ی دوم جنگ ممز با جت های اف 14 مقرها و تانک خونه های سجاد چشم فوتبالی را بمباران کرد.
احسان که می ترسید به او حمله شود آتش بس داد اما ممز قبول نکرد.احسان هم او را به وسیله ی اتم همبرگر بمباران کرد که تا 60 سال همه ی بچه های ممز چاق به دنیا می آمدند.
ممز ساکت شد اما سجاد هنوز حمله می کرد تا اینکه احسان او را هم مباران ساندویچی کرد و این باعث شد تا 20 سال همه دراز به دنیا بیایند.
                                              ادامه دارد...
در ادامه مطلب بازی حمله ی هوایی(این با اون فرق داره)...

Air Assault Free Download


حمله هوایی رایگان دانلود

شدت عمل بسته بندی شده نهایی هلیکوپتر تجربه بازی با گرافیک عالی و جلوه های زرق و برق دار.

صحنه های بازی رایگان

  • حمله هوایی رایگان دانلود 

() نظرات